Poznaj naszych członków

Członkowie

Tomasz Purol

Kucharz, posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał od 20 lat w różnych miejscach w Polsce, m.in. w: Park Hotelu w Poznaniu i Szczecinie, poznańskim Hotelu Brovaria, hotelu Remes w Opalenicy, hotelu Best Western Symfonia w Osjakowie, restauracji Concordia Taste w Poznaniu i innych.
Obecnie jest szefem kuchni w Blow Up Hall 5050, gdzie serwuje kuchnię europejską kładąc nacisk na elementy kuchni polskiej i wielkopolskiej.

Zwycięzca i laureat wielu prestiżowych konkursów w Polsce i zagranicą. Posiadacz złotego medalu, który zdobył w Drużynowych Mistrzostwach Europy we Włoszech w 2000 roku oraz dwóch brązowych medali występując w Reprezentacji Narodowej na Pucharze Świata w Luksemburgu w 2002 roku oraz na Olimpiadzie Kulinarnej w Erfurcie w 2012 roku.
Na małym ekranie Tomek zadebiutował w pięknym stylu zwyciężając V edycję programu TOP CHEF w 2015 roku. W 2016 roku powrócił do telewizji i wystąpił w roli mentora gwiazd w jesiennej odsłonie programu „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. 
Tomasz Purol należy do czołowych szefów kuchni w Poznaniu. Współtworzy kulinarne inicjatywy pod egidą Poznańscy Kucharze Razem, których efektem są orgaznizowane na szeroką skalę kolacje w różnych restauracjach na terenie województwa wielkopolskiego. W niedalekiej przyszłości podobne projekty planowane są zagranicą. 
Tomek jest Ambasadorem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, angażując się w różne jego projekty, m.in. w grudniu 2015 roku wsparł swoimi umiejętnościami Tomasza Jakubiaka przy organizowanej przez niego Kolacji Charytatywnej, której celem było zebranie funduszy na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci, podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. 1 grudnia 2016 roku promował akcję „Im więcej jesz tym bardziej pomagasz”, przekonując restauratorów, że warto brać udział w takich wydarzeniach.
Tomasz Purol na co dzień wspiera branżę gastronomiczną swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym występując w roli jurora na różnych konkursach kulinarnych. 
Dzięki swojej popularności i otwartości Tomasz Purol zapraszany jest do udziału w pokazach kulinarnych i szkoleniach, podczas których prezentuje swój kunszt kulinarny. Swoją wiedzą dzieli się z uczestnikami w przystępny sposób dostosowując swój przekaz odpowiednio do odbiorcy.  
www.tomaszpurol.com.pl

Wkrótce
 

Zobacz co niebawem będzie odbywać się w Klubie

wszystkie wydarzenia