Poznaj naszych członków

Członkowie

Michał Kotecki

Jestem absolwent Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni. Po uzyskaniu Dyplomu Technika- Technologa Żywienia Zbiorowego w 1993r. związałem się na dobre z morzem. Karierę zawodową rozpoczynałem pod okiem austriackiego Szefa Kuchni, poznając tajniki gastronomii od strony praktycznej. Z każdym rokiem zdobywałem nowe doświadczenia w szczególności związane z pracą kuchni pod presją czasu i obsługi dużej ilości pasażerów.

Od wielu lat jestem Szefem Kuchni na jednym ze statków największego przewoźnika promowego w Europie- Stena Line, obecnie MV Stena Spirit, kursujący na trasie Gdynia-Karlskrona w południowej Szwecji. Praca w takim miejscu to duże wyzwanie logistyczne jak również odpowiedzialność. Każdego dnia trzeba mierzyć się z problemami, które zazwyczaj nie występują w restauracji na lądzie.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch cudownych córek. Bardzo lubię aktywny tryb życia, stąd moje szczególne zamiłowanie do żeglarstwa, narciarstwa, sportów motorowych i wędkowania.

Wkrótce
 

Zobacz co niebawem będzie odbywać się w Klubie

wszystkie wydarzenia